Denizli'de günlük apartın adresi
Call Us: +90 544 510 22 33
eliteresidence

Günlük Apart Hakkında Bilgiler

eliteresidenceGünlük apart kiralama hizmetinin amacı, sizlere en ekonomik fiyata otel konforu sağlamaktır.  iş seyahatleriniz olsun akraba ziyaretleriniz olsun konakladığınız süre boyunca  size ev ortamını yaşatacak apartlar sizlerin rahatını düşünerek tasarlanmıştır. Denizli’de bu sektörün büyümesinin sebebi ise bu işin kurumsal olarak profesyonel bir şekilde yapılmasıdır.

Tuttuğunuz dairelerde bir probleminiz olduğunda genel olarak karşınızda bir muhatap bulmakta zorlanırsınız.  Denizli günlük apart hizmeti ise bu sorunu ortadan kaldırıyor. 7/24 çalışan tamamen çözüm odaklı profesyonel kadrosu ile  bir probleminiz olduğunda çekinmeden danışabilir, saat kaç olursa olsun sorununuzu halledebilirsiniz. Bir başka önemli nokta ise temizlik. İnsanların dikkat ettiği unsurların en başında gelen hijyen konusunda Denizli günlük apartlarda bu sorun ortadan kalkmış vaziyette. Günlük düzenli olarak temizliği yapılan apartlarda; Her şey günlük olarak yıkanır ve temizlenir. Apartların iç dizaynına değinecek olursak tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Lcd televizyon, sınırsız internet hizmeti, 24 saat sıcak su, doğalgaz, klima gibi sizler için önemli olan tüm hizmetler mevcuttur.

Denizli’deki günlük apartlarımızı diğerlerinden ayıran bir diğer husus ise; yılbaşı olsun, doğum günü sürprizleri olsun sizlerin özel istekleri doğrultusunda apartların özel olarak hazırlanmasıdır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için günlük apartlar ideal bir seçim olacaktır.

Apartların ulaşım bakımından üniversite, alışveriş merkezleri, hastane gibi olmazsa olmaz yerlere yakın olması bir diğer avantajdır.Dairelerin önemli noktalara yürüyüş mesafesinde olması sizlere önemli ölçüde zaman kazandıracaktır. Ayrıca konakladığınız süre içerisinde dilerseniz teknik ekibe danışarak kalacağınız süreyi uzatabilirsiniz.

 

Denizli Günlük Apart İletişim

iletişimegec

Denizli Apart Kiralama

Günlük apart kiralamanın farkını ada gayrimenkul&emlak ile yaşayın! Sizler için özel hazırlanan otel konforunda apart ve residence dairelerimizi dilediğiniz gibi internet sitemiz üzerinden ve Denizli'de bulunan yerlerimizden inceleyebilir ve istediğiniz odayı kiralayabilirsiniz. İlgili telefon numaralarımızdan (0544 510 22 33) iletişime geçerek hemen rezervasyonuzu ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Neden biz?
  • İsteğinizde göre 5 kişiye kadar konaklama imkanı
  • 24 saat sıcak su
  • Sınırsız wifi hizmetimizle internetin keyfini çıkarabilirsiniz
  • Doğalgaz ile ısınma
  • Uydu yayını ve usb uyumlu tv
  • Günlük Profesyonel temizlik hizmeti ile profesyonel günlük apart hizmeti
  • 24 saat teknik hizmet ekibi
  • Araç servisi